Systemy Geosun – poszerzenie oferowanych produktów ULS LiDAR

W zeszłym tygodniu publikowaliśmy innowacyjny moduł ULS Qube 240 Quantum Systems, a już w zeszły piątek na naszej stronie internetowej https://progeasky.pl/oferta/lidar/ pojawiły się informacje nt. oferowanych przez nas kompletnych systemów firmy Geosun, której od zeszłego roku jesteśmy autoryzowanym partnerem.

Część z nich bazuje na innowacyjnych, wdrażanych powszechnie przez DJI skanerach LIVOX AVIA (czyli także L1), a pozostałe na skanerach firmy Velodyne oraz Hesai Pandar. W każdym przypadku system ULS zbudowany jest w oparciu o IMU oraz odbiornik GNSS Geosun i wspierany jest przez odpowiednie oprogramowanie POS producenta (Geosun gAirHawk oraz Shuttle). Użytkownik może wybierać spośród całej gamy 9 rozwiązań w zależności od oczekiwanej gęstości chmury ULS, precyzji czy liczby ech sygnału (sprawdź parametry w tabeli; https://progeasky.pl/geosun/tabela-porownawcza-lidar/ ).

Niebawem zaprosimy Państwa na bezpłatne wiosenne prezentacje innowacyjnych rozwiązań ULS oraz dedykowany webinar również pod kątem dalszego przetwarzania chmur punktów w oprogramowaniu Terrasolid, którego również jesteśmy dystrybutorem.